دسته‌ها
اخبار ورزشی

برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در تابستان

برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در تابستان

لیگ قهرمانان آسیا مهم ترین رقابت های باشگاهی فوتبال آسیا به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد. حال خبر می رسد که این رقابت ها ممکن است مرداد از سر گرفته شود.

با شیوع بیماری کرونا در سرتاسر جهان، رقابت های مهم ورزشی از جمله المپیک ۲۰۲۰ توکیو و یورو ۲۰۲۰ حداقل به مدت یک سال به تعویق افتادند.

در این بین لیگ های داخلی و مسابقات باشگاهی قاره ای هم تا اطلاع بعدی به تعویق افتاده اند. لیگ قهرمانان آسیا هم یکی از این رقابت های باشگاهی بود که پس از دو هفته برگزاری رقابت به تعویق افتاد و همچنان نحوه ادامه آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

برگزاری لیگ قهرمانان آسیا در تابستان

در حال حاضر با توجه به وضعیت نامشخص همه گیری بیماری کرونا در جهان مشخص نیست که رقابت های ورزشی چگونه دوباره از سر گرفته شوند.

به همین دلیل هم رسانه های مختلف گمانه زنی های مختلفی در این مورد کرده اند. حال به گزارش روزنامه الوطن چاپ ریاض قطر، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تصمیم دارند که رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری را در ماه اوت/ مرداد امسال از سر بگیرند.

به هر حال، در حالی که این تاریخ تنها یک گمانه زنی به حساب می آید. اما از شواهد و قرائن مشخص است که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد لغو کامل رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری را ندارد و می خواهد به ترتیب ممکن این رقابت ها را به پایان برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.