دسته‌ها
پیش بینی فوتبال

تفاوت بین هندیکپ آسیایی و اروپایی در سایت های پیش بینی فوتبال چیست؟

یکی از سوالاتی که به صورت مداوم از ما پرسیده میشود ، این است که هندیکپ آسیایی و اروپایی چه هستند و ارتباط آنها با یکدیگر به چه شکلی است . بنابراین در این پست ما قصد داریم تا تفاوت های اصلی هندیکپ آسیایی و اروپایی را برای شما عزیزان شرح دهیم و این کار را با توضیح تک به تک هر یک از این عبارات آغاز میکنیم .

  • برای ورود به یکی از مراجع سایت پیش بینی فوتبال که از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار است، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.
فهرست محتوا
1
هندیکپ آسیایی چیست؟
2
هندیکپ اروپایی چیست؟
3
خلاصه تفاوت های بین هندیکپ آسیایی و اروپایی :

اولین چیزی که شما باید بدانید این است که معمولا شرط بندی هندیکپ ، زمانی ارائه میشود که یک تیم ، درصد برد خیلی بالایی دارد . مثلا فرض کنید که تیم ملی برزیل قرار است با تیم سالمندان پرو بازی کند ! این هندیکپ یک مزیت کوچک برای تیم ضعیفتر قائل میشود . برای مثال ممکن است که یک گل به تیم ضعیف تر فرجه بدهند .

تفاوت بین هندیکپ آسیایی و اروپایی

هندیکپ آسیایی چیست؟

اولین نکته ای که در مورد این هندیکپ برای درک تفاوت هندیکپ آسیایی و اروپایی باید بدانید ، این است که اگر مسابقه مساوی به اتمام برسد ، تمامی پولی که شما صرف کرده اید به شما باز خواهد گشت و در واقع شرط باطل میشود . حالا برای بهتر مشخص شدن این آپشن ، از یک مثال استفاده میکنیم .فرض کنید منچستر یونایتد با منچستر سیتی بازی دارد و هندیکپ شما به این شکل است : 2.5 + City

بنابراین برای یک شرط جوری که سیتی بازنده باشد ، یونایتد باید 3 گل به ثمر برساند . بنابراین اگر مسابقه 2-0 به نفع یونایتد تمام شود و شما روی برد سیتی شرط بسته باشید ، شما برنده میشوید زیرا شما برد سیتی را پیشبینی کرده بودید و به آنها 2.5 گل برتری داده بودید ! حالا که یونایتد نتوانسته به 2.5 گل برتری برسد ، شما برنده خواهید بود زیرا آنها 2 گل برتری داشته اند !

برای اینکه اوضاع را کمی پیچیده تر کنیم بیایید هندیکپ های دو طرفه را در نظر بگیریم ! باز هم بازی یونایتد و سیتی را تصور کنید که این بار City +1.0, +1.5

مفهوم شرط بالا این است که بخش اول شرط شما : سیتی برنده میشود ، مساوی میکند و یا با اختلاف کمتر از یک گل می بازد .

بخش دوم شرط شما : سیتی برنده میشود ، مساوی میکند و یا با اختلاف کمتر از 1.5 گل می بازد .

اگر نتیجه نهایی 1-0 به سود یونایتد شود ، نصف شرط شما به دلیل مساوی ، بازگشت داده میشود (United 1 – +1 City) و بخش دوم شرط شما برنده میشود (United 1 – +1.5 City)

هندیکپ اروپایی چیست؟

اگر شما مفهوم هندیکپ آسیایی را به خوبی فهمیده باشید ، کارتان برای درک هندیکپ اروپایی بسیار آسان تر خواهد شد و از همین رو تفاوت هندیکپ آسیایی و اروپایی را بهتر درک خواهید کرد . هندیکپ های اروپایی شباهت بسیار زیادی به هندیکپ های آسیایی دارند با این تفاوت که در آنها ، مساوی نیز ممکن است و باعث ابطال شرط نمی شود .

برای مثال اگر شما روی United -2 شرط ببندید یعنی آمده اید و گفته اید که در شروع بازی فرض بر این است که آنها 2-0 عقب هستند ! اکنون آنها بازی را 2-0 برده اند یعنی بازی مساوی شده است ! در هندیکپ اروپایی شما پول خود را از دست میدهید چون مساوی را پیشبینی کرده اید ولی در هندیکپ آسیایی شما پول خود را پس میگیرید .

خلاصه تفاوت های بین هندیکپ آسیایی و اروپایی :

اگر شما با هندیکپ آسیایی برابری کنید ، برنده میشود ولی اگر شما با هندیکپ اروپایی مساوی کنید ، تمام پول خودتان را از دست خواهید داد .

امیدواریم که این مقاله توانسته باشد که مشکل این هندیکپ ها را برای شما حل کند ولی اگر بیشتر نیاز به توضیح دارید ، میتوانید از بخش نظرات برای دریافت راهنمایی با مثال های بیشتر استفاده کنید . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.