دسته‌ها
آموزش بازی انفجار بازی انفجار

تقلب در بازی انفجار و آموزش کامل

تقلب در بازی انفجار و آموزش کامل

تقلب در بازی انفجار موضوع مهمی می باشد که باید بعد از انتخاب نحوه انجام بازی انفجار به ان توجه ویژه ای داشته باشید. تصور و ذهنیت های متفاوتی در این مورد وجود دارد که شما نه زمان کافی برای توجه به آن ها دارد و در واقع چنین کاری عقلانی نیست چرا که ریسک بالایی را به همراه دارد و احتمال به دام افتادن وجود دارد که خب در این صورت علاوه بر زمان شاید ضرر های مالی هم به شما وارد شود. ما در واقع به عنوان یک منبع اطلاع رسانی در مورد بازی انفجار این بار دست به کار شده ایم و در جدی ترین بازی خود برای شما شرایطی را به وجود آورده ایم تا بتوانید راه های تقلب در بازی انفجار را به طر کامل بشناسید و از آن ها در بازی استفاده کنید. به بیان دیگر اگر این مقاله را با دقت و تا به انتها مطالعه کنید می توانید موفقیت های خود را در بازی مهیج و پول ساز انفجار حتمی بدانید. این صرفا یک ادعا نیست!

تقلب در بازی انفجار و آموزش کامل
تقلب در بازی انفجار و آموزش کامل

تقلب در بازی انفجار و آموزش کامل

خب حالا اما اگر بخواهیم کمی مو شکفانه به این موضوع یعنی تقلب بازی انفجار دقت کنیم باید کمی بیشتر با جزء به جزء بازی آشنا باشید. در واقع کلیات این بازی ایرانی بر مبنای تصمیم گیری به موقع و مناسب می باشد. هر دست از بازی که شروع می شود در واقع یک ضریب برای شما تولید می شود که البته در معرض دید نیست. در محوریت بازی یک عدد وجود دارد که در حال رشد می باشد این عدد با رسیدن به ضریب بازی متوقف می باشد که شما باید قبل از رسیدن این عدد به ضریب بازی بر روی دکمه “برداشت” کلیک کنید. خب ببینید این روند برای شما اینگونه پیش می رود که پول اولیه که در بازی قرار داده اید ضربدر ضریب بازی در لحظه کلیک شما می شود. اینگونه می توانید تنها با یک کلیک پول های خود را به راحتی چند برابر کنید. دلیل محببیت بازی انفجار هم در واقع به علت همین روند راحت و سود آوری بالا می باشد. نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که باید قبل از بسته شدن ضریب بر روی دکمه برداشت کلیک کنید و اگر نتوانید در این بازه عکس العملی از خود نشان دهید بدون شک پول خود را از دست خواهید داد. حالا فرض کنید که شما به ضریب هر دست از بازی دسترسی داشته باشید! اینگونه دیگر می توانید برای همیشه خود را برنده ببینید. این یعنی همان روش تقلب در بازی انفجار که موضوع اصلی ما در این مقاله می باشد. بگذارید با هم بررسی کنیم که چگونه می توان به این امر مهم دسترسی داشت! آیا اصلا شدنی است؟!

چگونه در بازی انفجار تقلب کنیم ؟

سوالی که پیش می آید این است که خب حالا با محوریت نحوه تقلب در بازی انفجار آشنا شدیم و به صورت کاملا تئوری می دانیم که برای تقلب باید چه کار کرد. اما این که در عمل هم چنین چیزی را بتوان پیاده سازی کرد موضوعی کاملا حرفه ای می باشد که خب برآورده کردن آن گرو اتفاقاتی می باشد که باید آن ها را نیز بررسی کنیم.

ضریب بازی توسط الگوریتم به صورت رندوم تولید می شود. پس از بین روش های تقلب بازی انفجار این مورد را از سرتان بیرون کنید که با دسرسی به کد های سایت بتوانید اعدادی که انتخاب می شود را برداشت کنید چرا که کسی در روال تولید این اعداد نقش ندارد و الگوریتم با عدد رندومی که از سرور سایت دریافت می کند بعضی اعمال ریاضی را پیاده سازی می کند که خب در نتیجه آن را در انتهای بازی ر دسترس شما قرار می دهد. ولی توجه داشته باشید که با شروع بازی این عدد آماده می باشد و تا به انتها دچار هیچ گونه تغییری نمی شود. همین فاصله زمانی می تواند فرصت خوبی برای پیاده سازی راه تقلب در بازی انفجار باشد.

در واقع اپلیکیشن و ربات های زیادی به منظور پیدا کردن تقلب در بازي انفجار روی کار آمده اند. بگذارید با روند فعالیتی آن ها بیشتر آشنا شویم.

بازی انفجار
بازی انفجار

نحوه تقلب در بازی با ربات – تقلب در بازی انفجار و آموزش کامل

اگر به بازی انفجار مراجعه کرده باشید بدون شک قسمتی را تحت عنوان “تاریخچه بازی” مشاهده کرده اید. در این بخش و با شروع بازی کدی تحت عنوانن کد md5 در دسترس قرار می گیرد. این کد چیست؟ آیا تا به حال به آن دقت کرده اید؟! این کد همان ضریب بازی انفجار می باشد که رمز گذاری شده و بدین منظور در دسترس شما قرار گرفته است که بعد از اتمام هر دست و رو شدن ضریب بازی این دو رو را با هم مقایسه کنید. این در واقع یک راه اثبات برای روند درست فعالیتی می باشد که اکثر سایت ها از آن بهره می برند!

اما این ربات ها که گاها هزینه های گزافی هم برای شما به همراه دارند مدعی هستند که نحوه تقلب در بازی انفجار را با رمز نگاری همین کد ام دی 5 دست یافتی می کنند! در واقع این تنها بازه زمانی می باشد که می توان به ضریب دسترسی داشت! زمانی که ضریب به تایید نهایی رسیده و باید منتظر ماند که عدد به ضریب مورد نظر برسد.

اما شما به عنوان یک کاربر حرفه ای باید بدانید که رمز نگاری از این کد غیر قابل ممکن می باشد! می گوییم غیر قابل ممکن چرا که در این تقلب بازی انفجار فاکتور زمان هم موثر می باشد! این کد 16 رقمی می باشد و برای رمزگشایی آن باید زمان زیادی را صرف کرد. ( چندین روز ) اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم چیزی تحت عنوان روش تقلب در بازی انفجار وجود ندارد و شما باید تنها با تکرار و تمرین برای خود تجربه اندوزی کنید. اما توصیه ما این استن که از ترفند بازی انفجار بهره ببرید. این ترفند ها ماه عسل تجربه کاربران حرفه ای این بازی می باشد و شما می توانید بسیار مناسب تر روند حرفه ای شدن را طی کنید. به امید این که شما هم به زودی و بدون توجه به موضوع گول زننده تقلب در بازي انفجار بتوانید سود های میلیونی را از این بازی داشته باشید. بدین منظور ما یکی از بهترین سایت های بازی انفجار را در دسترس شما قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.