دسته‌ها
اخبار ورزشی

تمجید رئیس فدراسیون از تیم یوونتوس

تمجید رئیس فدراسیون از تیم یوونتوس

گراوینا رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا : تصمیم یوونتوسی برای کاهش دستمزدها نمونه عالی بود.

پس از بحران کرونا در ایتالیا، بازیکنان یوونتوس توافق کرده اند دستمزد خود را کاهش می دهند تا باشگاه مجبور به تعلیق کارکنان باشگاه نشود.

توافق بسیاری از تیم ها و بازیکنان برای کاهش دستمزد ها – تمجید رئیس فدراسیون از تیم یوونتوس

این روزها که خیلی از باشگاه های بزرگ اروپایی با مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا در جهان دست و پنجه نرم می کنند، بسیاری از تیم ها تصمیم گرفته اند تا با توافق بازیکنان دستمزدها را کاهش دهند و هزینه های خود را کاهش دهند. یکی تیم هایی که در این عرصه پیشگام بود، باشگاه یوونتوس ایتالیا بود که چند روز قبل خبر توافقش با بازیکنان بر سر کاهش دستمزدها منتشر شد. حال، گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا به تمجید بازیکنان یوونتوس پرداخت و تصمیم بازیکنان و کادر فنی تیم یوونتوس تورین را ستود و گفت که این یک نمونه عالی از سسیتم مدیریتی تیم های ایتالیایی است. او در ادامه گفت که به این ترتیب ما در آینده فوتبال قوی تری خواهیم داشت.

بازیکنان یوونتوس توافق کرده اند دستمزد خود را کاهش می دهند تا باشگاه مجبور به تعلیق کارکنان باشگاه نشود. گراوینا نیز از تصمیم یوونتوسی ها برای نگرفتن معادل چهار ماه حقوق خود ستایش کرد.

این توافق نمونه ای از سیستم مدیریتی ما است

گابریله گراوینا در این مورد گفت: «این توافق نمونه ای از سیستم مدیریتی ما است. تنها هنگامی که همه با هم باشیم می توانیم فوتبالی قوی تر داشته باشیم. از جورجو کیه لینی، کاپیتان یوونتوس و تمامی بازیکنان و کادرفنی تیم یوونتوس تشکر می کنم که باعث شدند بازهم روی خوش فوتبال و انسانیت را ببینیم. ما در فدراسیون فوتبال ایتالیا از همه می خواهیم که همبستگی خود را با ما و فوتبال ایتالیا و مردم نشان دهند. یوونتوسی ها با این کار نشان دادند که منفعت عمومی فراتر از اولویت های باشگاه ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.