دسته‌ها
اخبار ورزشی

سردار آزمون در راه لالیگا‌ اسپانیا

سردار آزمون در راه لالیگا‌ اسپانیا

به گزارش مدال سردار آزمون در راه لالیگا‌ اسپانیایک ایجنت مشهور روسی در مصاحبه اخیر خود احتمال انتقال سردار آزمون به لیگ های مطرح اروپایی از جمله لالیگا اسپانیا را مطرح کرده است. این ایجنت روسی که آلکسی سافونوف نام دارد، از شهرت زیادی در امر نقل و انتقال بازیکنان فوتبال در روسیه برخوردار است. او اخیرا در یک گفتگو عنوان داشته که با توجه به شرایط خوب سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت روسیه، احتمالا به زودی شاهد انتقال او به لیگ های مطرح تری در اروپا خواهیم بود.

قبلا رسانه های مختلف خبر از احتمال انتقال سردار آزمون به تیم ناپولی ایتالیا داده بودند. پرونده ی انتقالی که فعلا به دلیل شیوع بیماری کرونا در اروپا و سایر نقاط جهان مسکوت مانده است. در همین حال، پیش از آن هم یک تیم دیگر از ایتالیا یعنی لاتزیو به فکر به خدمت گرفتن سردار آزمون افتاده بود که این انتقال هم هیچ وقت انجام نشد. اما به نظر می رسد که دیر یا زود باید شاهد انتقال سردار آزمون به تیم های مطرح تر در لیگ های معتبر اروپایی باشیم.

حال نشریه یورو فوتبال به نقل از اینجت روسی آلکسی سافونوف خبر می دهد که آینده این بازیکن خوش آتیه ایرانی در لیگ های معتبر اروپایی رقم می خورد. سافونوف در گفتگوی اخیر خود سردار آزمون را شایسته حضور در لیگ های معتبر اروپایی دانسته، اما به دلیل وضعیت فعلی فوتبال در اروپا، نسبت به انجام چنین انتقالی حداقل در تابستان جاری محتاط بوده است. با این حال، این اینجنت عنوان داشته که می تواند لالیگا را لیگ مناسبی برای این مهاجم ایرانی بداند. به عقیده سافونوف، سردار آزمون که قدرت تکنیکی و بدنی کافی دارد، می تواند بازیکن قابل اعتنایی برای تیم های لیگ اسپانیا باشد. با این حال، این اینجت روسیه احتمال انتقال او به تیم های دیگری در لیگ های ایتالیا، انگلستان و آلمان را هم رد نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.