دسته‌ها
اخبار ورزشی

شاید کریستیانو رونالدو به رئال مادرید بازگردد

شاید کریستیانو رونالدو به رئال مادرید بازگردد

کریستیانو رونالدو، ستاره ی پرتغالی یوونتوس، همچنان روابط خوبی با فلورنتینو پرز و بازیکنان رئال مادرید دارد. از این رو شاید کریستیانو رونالدو به رئال مادرید بازگردد.

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی تیم یوونتوس در تابستان ۲۰۱۷ پس از ۹ فصل درخشان در رئال مادرید سرانجام تصمیم گرفت، چالش جدیدی را تجربه کند. رونالدو با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی که برای یک بازیکن ۳۳ ساله (سن آن موقع رونالدو) یک رکورد به حساب می آمد به یوونتوس تورین پیوست.

کریستیانو رونالدو در یوونتوس هر چند نتوانست به جام های اروپایی دست پیدا کند، اما در رقابت های داخلی و لیگ قهرمانان اروپا عملکرد مثبتی از خود به نمایش گذاشته است. حال نشریه Daily Mail  انگلستان گزارش داده است که احتمال انتقال او به رئال مادرید کم نیست. در واقع، این نشریه این ادعا را بر اساس گفته های هم تیمی سابق رونالدو در تیم ملی پرتغال مطرح کرده است. ژوزه فونته، مدافع تیم ملی پرتغال عقیده دارد که با توجه به روابط بسیار خوب کریستیانو رونالدو با کادر فنی، هواداران و مسئولان و بازیکنان رئال مادرید، او در هر زمان که بخواهد می تواند به سانتیاگو برنابئو بازگردد و درهای رئال به روی او برای همیشه باز است.

فونته در گفتگوی اخیر خود گفته که رونالدو قطعا ارتباط قلبی قوی با رئال مادرید دارد که بهترین فصل های دوران بازیگری خود را در همین تیم گذارند و موفق شد که ۳ بار به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شود. به این جهت بازگشت او به رئال مادرید نمی تواند یک انتقال غافلگیرکننده باشد. هر چند در شرایط حاضر احتمال انجام چنین انتقالی بعید به نظر می رسد. رونالدو زمانی که به یوونتوس تورین پیوست یک قرارداد چهار ساله را تا پایان فصل ۲۰۲۱/۲۰۲۲ به امضا رساند.

هنوز دو فصل از قرارداد رونالدو باقی مانده است. بعید است که (آندرا آنیلی، مالک باشگاه یوونتوس با بازگشت او به رئال مادرید موافقت کند. از طرفی زمانی که قرارداد رونالدو در سال ۲۰۲۲ با یوونتوس به اتمام برسد، بعید است که بخواهد در ۳۷ سالگی دوباره به بازگشت در لیگ سختی مانند لالیگا فکر کند. اگر رونالدو تصمیم به آویختن کفش هایش نگیرد ممکن است که راهی لیگ های آسیایی مانند سوپرلیگ چین یا ام ال اس آمریکا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.