دسته‌ها
اخبار ورزشی

قرارداد مانوئل نویر تمدید می شود

قرارداد مانوئل نویر تمدید می شود

مانوئل نویر، کاپیتان تیم بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان، این روزها گرم مذاکره با مسئولان بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد خود است. اما گزارش های اخیرحاکی از آن بودند که سنگربان کهنه کار تیم بایرن مونیخ همچنان از رسیدن به یک توافق بر سر قرارداد جدیدش با بایرن مونیخ ناکام مانده اند. حتی اخیرا گزارش های حاشیه ای در مورد احتمال انتقال او به تیم های دیگر از جمله چلسی و یوونتوس هم به گوش رسیده بود.

با این حال، به نظر می رسد که مقامات تیم بایرن مونیخ و مانوئل نویر رفته رفته به دستیابی به یک توافق نزدیک می شوند و قرارداد مانوئل نویر تمدید می شود. به گزارش وب سایت گل دات کام، طی روزهای اخیر پروسه تمدید قرارداد بازیکنان قدیمی بایرن مونیخ که به پایان قرارداد فعلی خود نزدیک شده اند آغاز شده است.

تیاگو آلکانترا، داوید آلابا، خاوی مارتینز، توماس مولر و مانوئل نویر هستند. از این بین تا به حال قرارداد توماس مولر با بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۳ تمدید شده است. به نظر می رسد که قرارداد تیاگو هم به زودی تمدید شود. اما همچنان از توافق با داوید آلابا و خاوی مارتینز خبری نیست.

به نظر می رسد که مذاکرات مسئولان بایرن مونیخ با آلابا هم به زودی شروع شود. اما همچنان خبری از مذاکرات سران این باشگاه آلمانی با خاوی مارتینز نیست.

ممکن است که این بازیکن اهل باسک به آخرین روزهای حضورش در بایرن مونیخ نزدیک می شود.

خاوی مارتینز در سال ۲۰۱۲ در انتقالی ۴۰ میلیون یورویی از اتلتیکو بیلبائو به بایرن مونیخ پیوست تا یکی از بهترین دوران های تاریخ باشگاه به همراه سایر بازیکنان بایرن مونیخ در سال ۲۰۱۳ رقم بزند. حال ممکن است که خاوی مارتینز دوباره به زادگاه خود بازگردد.

وضعیت مانوئل نویر اما پیچیده تر از سایر بازیکنان بایرن مونیخ است. روز گذشته نشریه بیلد آلمان گزارش داد که مسئولان تیم از روند مذاکرات با دروازبان کهنه کار خود رضایت ندارند.

در واقع به ادعای بیلد، بایرنی ها انتظار داشته اند که کاپیتان تیمشان خواسته های مالی معقولانه تری داشته باشد. اما به نظر می رسد که نویر برای تمدید قرارداد خود خواستار مبلغ بالایی بوده است.

در همین حال مدت قرارداد جدید نویر هم بحث های زیادی را به وجود آورده بود. هر چند در مورد مدت قرارداد جدید نویر با بایرن مونیخ هنوز هیچ تاریخی رسانه ای نشده، اما بیلد گزارش داده که نویر می خواهد تا سال ۲۰۲۵ در بایرن مونیخ بماند، اما مسئولان تیم می خواهند او تا سال ۲۰۲۳ در بایرن مونیخ بماند.

همین هم احتمالا باعث دلخوری مسئولان تیم شده است. با این حال، هفته گذشته قرارداد سرمربی موقت تیم، هانسی فلیک رسمی شد تا او حداقل برای دو فصل دیگر مربی تیم بایرن مونیخ بماند.

فلیک از ستایشگران بازی مانوئل نویر است. به این جهت به نظر نمی رسد که او اجازه دهد دروازبان اصلی و کاپیتان تیمش به راحتی از تیم جدا شود. هر چند بایرنی ها در زمستان امسال خبر از امضای قرارداد ۵ ساله با الکساندر نوبل، دروازبان ۲۴ ساله شالکه داده اند.

حال گزارش جدید گل دات کام نشان می دهد که نویر در گفتگوهایی که با اولیور کان داشته، تا جدی زیادی از موضع سابق خود عقب نشینی کرده و می خواهد هرچه سریع تر یک قرارداد ۳ ساله را با بایرن مونیخ به امضا برساند.

احتمالا به زودی قرارداد مانوئل نویر با بایرن مونیخ تا سال ۲۰۲۳ تمدید شود تا بهترین دروازبان دنیا در بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ همچنان در بایرن مونیخ بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.