دسته‌ها
اخبار ورزشی

کورنتین تولیسو در راه لیگ برتر انگلستان

نشریه Daily Mail  لندن گزارش داد که باشگاه های لیگ برتری انگلستان سخت به دنبال جذب هافبک فرانسوی بایرن مونیخ، کورنتین تولیسو هستند. از آرسنال و منچستریونایتد به عنوان باشگاه هایی نام برده می شود که به دنبال جذب تولیسو هستند. با مدال همراه باشید:

در گزارش اخیر نشریهDaily Mail  آمده که کورنتین تولیسو که دوران پر و فراز و نشیبی را در بایرن مونیخ گذرانده، ممکن است که به دلیل نیمکت نشینی های مدوام در فصل جاری سرانجام تصمیم به خروج از این تیم آلمانی بگیرد. کورنتین تولیسو در تابستان ۲۰۱۷ با مبلغ ۴۰ میلیون یورو که رکورد نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ تا آن زمان هم به حساب می آمد از لیون راهی غول های باواریا شد.

اما دوران حضور این هافبک فرانسوی با مصدومیت های زیاد همراه بود و او هیچ گاه نتوانست پتانسیل های واقعی خود را در این تیم آلمانی به نمایش بگذارد. حال، خبر می رسد که کورنتین تولیسو به فکر تغییر تیم افتاده است.  تولیسو در فصل ۲۰۱۹/۲۰۲۰ عمدتا به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده است. این هافبک فرانسوی در فصل جاری تنها در ۷ دیدار به صورت بازیکن ثابت در زمین حضور داشته است. حال به گزارش نشریهDaily Mail  دو باشگاه منچستریونایتد و آرسنال می خواهند از فرصت استفاده کنند و هافبک ناراضی بایرن مونیخ هرچه سریع تر به خدمت بگیرند. کورنتین تولیسو یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی فرانسه در راه قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز بود. با این حال، تیم های آرسنال و منچستریونایتد ممکن است که در راه جذب تولیسو با رقبای دیگری هم مواجه شوند. پیش از خبر رسیده بود که تیم های ناپولی و یوونتوس و همینطور اتلتیکومادرید اسپانیا هم خواهان هافبک بایرن مونیخ هستند.

کورنتین تولیسو از زمان حضور در بایرن مونیخ موفق شده در ۶۸ دیدار برای این تیم به میدان برود. او در این ۶۸ دیدار موفق به ثمر رساندن ۱۴ گل و ارسال ۱۲ پاس گل شده است. اوج درخشش کورنتین تولیسو بازی عالی مقابل تیم پاریس سن ژرمن در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ بود که موفق شد دوبار دروازه تیم فرانسوی را باز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.