دسته‌ها
اخبار ورزشی

یوونتوس هم به جذب اشرف حکیمی علاقه مند است

یوونتوس هم به جذب اشرف حکیمی علاقه مند است

اشرف حکیمی ۲۱ ساله، در مالکیت رئال مادرید اسپانیا قرار دارد، اما به صورت قرضی طی دو فصل گذشته در دورتموند حضور داشته است و چند تیم علاقه به جذب این بازیکن نشان داده اند.یوونتوس هم به جذب حکیمی علاقه مند است.

قرارداد حکیمی با دورتموند در پایان فصل جاری به پایان می رسد. – یوونتوس هم به جذب اشرف حکیمی علاقه مند است

قرارداد قرضی اشرف حکیمی با دورتموند در پایان فصل جاری به پایان می رسد. زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید اعلام کرده که می خواهد اشرف حکیمی را در پایان فصل در اختیار داشته باشد، اما با وجود حضور دنیل کارواخال که هم پست اشرف حکیمی در رئال مادرید است، ممکن است که او برای فصل آینده هم جایی در ترکیب کهکشانی ها نداشته باشد و آینده دیگری برای خود متصور شود. به این جهت، ممکن است که سناریوی فروش او به یک تیم دیگر یا پیوستن دائمی به دورتموند دور از انتظار نباشد.

شایعات زیادی خبر از انتقال او به تیم های دیگر می دهد.

اشرف حکیمی با انتقال خود به دورتموند فرصت بیشتری برای بازی پیدا کرده و به مرور به یکی از بازیکنان اصلی تیم در پست دفاع راست و همچنین وینگر راست تبدیل شد. اشرف حکیمی مراکشی طی ۳۷ بازی که برای دورتموند به در بوندسلیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ به میدان رفته، موفق به ثبت ۵ گل و ۲ پاس گل شده است. با این حال، این احتمال وجود دارد که با وجود درخشش اشرف حکیمی در دورتموند، او در بازگشت به سانتیاگو برنابئو بازهم نیکمت نشین باشد. به این جهت شایعات زیادی خبر از انتقال او به تیم های دیگر می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.